Asortyment

stoisko z jajkami Hala Mirowska, pawilon 78

   Jaja zielononóżki ekologiczne nr 0 stanowią dobre uzupełnienie odpowiednio zbilansowanej diety. Zawierają mniej złego cholesterolu. Mogą być spożywane nawet przez osoby ze skazą białkową.

   Jaja zielononóżki wiejskiej nr 1 również są bardzo zdrowe, o czym stanowi chociażby różnorodność spożywanego przez nioski na wolnym wybiegu pokarmu.

   Jeśli chodzi o jaja kurze oferujemy zarówno w 100% naturalne jaja ekologiczne nr 0, jak również jaja od niosek żyjących na wolnym wybiegu – jaja wolny wybieg nr 1 oraz jajka BEZ GMO wolnowybiegowe nr 1.

   Oprócz tego w naszym sklepie można kupić jaja ściółkowe nr 2. Te jajka są tańsze, mimo to są równie wartościowe pod względem odżywczym.

   Jajeczka przepiórcze to bomba witaminowa dla organizmu, polecane w stanach osłabienia organizmu. Mogą być używane w celach kosmetycznych, ponadto wspomagają leczenie wielu chorób.

   Jajeczka perlicze warto spożywać z uwagi na niespotykaną zawartość beta-karotenu i witaminy A w żółtku, poleca się je także dla dzieci i osób przechodzących rekonwalescencję oraz osób z podwyższonym cholesterolem.

   Jajka kacze co do zastosowania nie różnią się od jaj gęsich, również zawierają dużo cennych składników, a w Azji są uznawane za wyjątkowy przysmak.

   Jaja gęsie z uwagi na nieco oleistą konsystencje są idealne, jeśli chodzi o różnego rodzaju wypieki oraz wyroby cukiernicze. Zawierają dużo cennych witamin, są niezwykle pożywne.

 

Zapraszamy!
 

mapa stoisko z jajkami targowisko Hale Mirowskie pawilon 78, Warszawa JajaPlus.pl